در حال بارگذاری ...

در یکی از روستاها که حزب منحله دموکرات عروسی داشته برای یکی از اعضایش، به جای حیوان یک نفر از برادران سپاهی اهل تشیع با یک نفر از برادران پیشمرگ مسلمان اهل سنت در کردستان را می آورند و درجلوی پای عروس و داماد ذبح می کنند. اما کسی نیست، کسی نبوده که این را به سمع مسلمانان جهان برساند.

بخشی از سخنرانی امام جمعه اسبق سنندج ماموستا سید صلاح الدین حسامی در کنگره جهانی ائمه جمعه و جماعت، که در اردیبهشت 1363 در تهران برگزار شد.

ای سروران عزیز و ای وارثان محمد (ص) دشمنان اسلام به عناوین مختلف علیه انقلاب نوپای ایران یعنی انقلابی که امید تمام محرومین جهان است قیام کردند حتی با اختلاف در بین شیعه و سنی. من که خود یک نفر از اهل سنت هستم به خدای واحد و احد اگر مسلمان اهل تشیع، اگر رزمنده اهل تشیع و رزمندگان و پیشمرگان مسلمان کرد یکروز ما را در کردستان رها کنند تمامی برادران مسلمان اهل سنت کرد شما را [دشمنان اسلام] از بین می برند.

نحوه شهادت ماموستا کریمیان

برای نمونه یکی از علماء پیرمرد هفتاد ساله کردستان بنام ملامحمد کریمیان، (اما متاسفم که روزنامه ها نتوانستند این را به شما عزیزان برسانند) در دل تاریک شب به محله فقیرنشین سنندج به نام حاجی آباد حمله کردند به خانه یکی از روحانیون اهل سنت برادر شما رفتند که این روحانی ۷۲ سال سن داشت وقتی به خانه اش حمله می کنند میگوید سوگندتان به آن قرآن می دهم که مرا نکشید. جلوی زن و بچه اش دست و پایش را می بندند تمام کتابهایش را می آورند می چینند روی سینه اش و به زنش می گویند باید برایمان نفت بیاورید. زنش مجبوراً یک حلب نفت می آورد و زنش با دست خودش، ای وارثان محمد (ص)، نفت را روی این روحانی می ریزند و روحانی را در میان کتابهایش سوزاندند وقتی که صبح ما رفتیم به خانه آن روحانی دیدیم که تمامی کتابهایش سوخته بود ، جنازه آن روحانی به جز یک جزء از استخوانش آن هم یک کیلو نمی شد باقی نمانده بود.

نحوه شهادت ماموستا ملا فهیم